Wyróżnienie dla obiektywu Sigma 150-600 SPORT.

2015-11-24

Miło nam poinformować że obiektyw SIGMA 150-600 SPORT został wyróżniony w teście porównawczym teleobiektywów opublikowanym w miesięczniku Digital Camera Polska.

''

W listopadowym wydaniu magazynu możemy zapoznać się z testem zaawansowanych teleobiektywów oferowanych przez czołowych producentów. Pod ocenę poddano szereg parametrów oferowanych przez poszczególne konstrukcje, najważniejszym była ostrość obrazu ale uwadze testujących nie umknęły pozostałe własności optyczne oraz wykonanie i własności obudowy. Redaktorzy nie mogli pominąć również relacji jakości produktu w relacji do ceny w jakiej jest oferowany.

''

Cieszymy sie że po raz kolejny doceniono kunszt Japońskich inzynierów SIGMA. Obiektyw wyraźnie zwyciężył z pozostałymi konstrukcjami zdobywając liczne wyróżnienia i rekomendacje. W posumowaniu czytamy: cyt"

Ostrość obiektywu w wersji S jest doskonała nawet przy najdłuższej ogniskowej 600 mm, autofokus szybki i bardzo dokładny, a ogólna jakość rejestrowanego obrazu pod każdym względem wspaniała, podobnie jak i ergonomia jego obsługi"

Zapraszamy do zapoznania się z całym testem opublikowanym w listopadowym wydaniu Digital Camera Polska.  

Obiektyw jest dostępny w sklpach Sigma ProCentrum, sieci profesjonalnych salonów fotograficznych.