Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty fotograficzne.

2016-04-19

 

 

 

 

 

Sigma Pro Centrum w Szczecinie serdecznie zaprasza pasjonatów fotografii na warsztaty portretu, które odbędą się 24 kwietnia br. o godzinie 12-stej w toMash foto studio przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 4 w Szczecinie.

Spotkanie poprowadzi zawodowy fotografik Tomasz Murański. Pozować będzie nam profesjonalna modelka. 


Prowadzący omówi wiele zagadnień związanych z fotografią portretową. Odpowiednie ustawienia aparatu, zasady pracy z modelką, rolę oświetlenia oraz dobór ogniskowych. Poruszy kwestię kreatywności, ekspozycji i kompozycji kadru.

''

Jak przystało na tego typu wydarzenie, uczestnikom warsztatów udostępnione zostaną obiektywy Sigmy wraz z nowościami, które pojawiły się na rynku. Poza typowymi obiektywami portretowymi (np. Sigma 85/1.4 EX czy Sigma 50/1.4 ART) zostaną udostępnione również inne modele, bardzo często wykorzystywane w codziennej fotografii np. Sigma 10-20/3.5 czy Sigma 17-50 ze stałym światłem F2.8. Nie zabraknie też czołowych przedstawicieli prestiżowej linii Sigma ART.

''


Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2016r od godz. 12:00 w toMash foto studio przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 4 w Szczecinie.

Udział w spotkaniu jest odpłatny. Koszt warsztatów wynosi 30 zł i jest zwrotny w sklepie www.lensfoto.pl przy zakupach powyżej 200 zł.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 91 444 07 05
Zapisy: sklep@lensfoto.pl

Liczba miejsc jest ograniczona.

''