Zapraszamy do Łagowa na wiosenny plener fotograficzny.

2016-04-29

 

 

 

 

Sigma Pro-Centrum Poznań oraz szkoła fotografii Formaty zapraszają na plener  fotograficzny w Łagowie Lubuskim. Miejscowość ta znana jest z pięknej architektury oraz otaczającej ją przyrody. Łagów usytuowany jest pomiędzy dwoma jeziorami łagowskim i trześniowskim połączonymi wąskim przesmykiem. Ta lokalizacja sprawia ,że ta niewielka miejscowość i otaczające ja tereny to wspaniałe miejsce do szlifowania warsztatu fotograficznego.

''

Program pleneru obejmuje dwa dni, podczas których nie rozstaniesz się ze swoim aparatem. Nad twoimi działaniami będzie czuwać zawodowy instruktor Artur Trzebiatowski , który chętnie będzie służył pomocą i radą. Aby Twoje zdjęcia wyszły naprawdę dobrze zadba Sigma ProCentrum, która zapewni pełen asortyment obiektywów najwyższej klasy. Nie zabraknie obiektywów z prestiżowej linii ART takich jak 35/1.4 czy 50/1.4. Miłośnicy pejzaży będą mogli doświadczyć co to szeroki kąt w fotografii a przyrodnicy będą mogli podpiąć teleobiektywy z najnowszej linii SPORT i CONTEMPORARY oraz podejrzeć  niewidzialne czyli zabawa z obiektywami macro. Podczas wyjazdu będziesz mógł z nich korzystać bezpłatnie :) Wieczory spędzimy na pokazach fotografii i wspólnych dyskusjach.

Koszt uczestnictwa: 170 zł Cena obejmuje:  dwa noclegi (pokoje 2-3-4-osobowe), wyżywienie (2x śniadanie, 2x obiad, 1x kolacja) Możliwość testowania optyki SIGMY przez sobotę i niedzielę

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy poznan@sigma-procentrum.pl lub poznan@formaty.pl , w tytule wpisując „ Plener Łagów” do dnia: 2 maja 2016r.

''

Artur Trzebiatowski
„Fotografia jest moją pasją od wielu lat. Odnajduję w niej wszystko to co przemija ale także to co dopiero na mnie czeka. Sposób wyrażania świata poprzez światło jest najbardziej ekspresyjną formą przekazywania emocji zawartych w obrazach. Domyślam się, że fotografia to również Twoje hobby. Robienie zdjęć daje wiele radości i satysfakcji, ale najważniejsze w tej sztuce jest to, aby umiejętnie łączyć kreatywność z wiedzą techniczną. Zachęcam Cię do robienia jak największej ilości zdjęć oraz do zapoznawana się z zagadnieniami teoretycznymi, których znajomość pomaga w uzyskiwaniu zamierzonych efektów.” 

Urodzony w Gdańsku. Fotografią interesuje się od najmłodszych lat. W 2004 r ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu otrzymując tytuł magistra sztuki na Wydziale Komunikacji Multimedialnej kierunek fotografia. Autor ponad 20 wystaw indywidualnych i zbiorowych od lat pasjonujący się tematem znaczeń i symboli w fotografii. Zawodowo autor profesjonalnych kursów i szkoleń z zakresu fotografii oraz właściciel agencji reklamowej Art Mann Studio. Prywatnie pasjonat gór oraz autor krótkich esejów i opowiadań.