Zapraszmy na Maraton Fotograficzny w Poznaniu.

2016-05-21

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować że 21 maja 2016 odbędzie się pierwszy w Poznaniu Maraton Fotograficzny. Event jest wpierany przez sieć salonów fotograficznych Sigma ProCentrum.

''

Podczas 24 godzinnego konkursu zadaniem uczestnika będzie wykonanie czterech fotografii na tematy ujawnione dopiero podczas trwania wydarzenia.

W ramach eventu poznański oddział Sigma ProCentrum wypożyczy uczestnikom obiektywy marki SIGMA. Pojawią się obiektywy wykorzystywane w wielu dziedzinach fotografii. Nie zabraknie jasnych stałoogniskowych obiektywów z linii ART np. już legendarna 35mm F.4 czy wybitna optycznie 50mm F1.4. Pojawią się  szerokokątne modele krajobrazowo-architektoniczne obiektywów szerokokątnych np. 10-20mm o stałym świetle F3,5, tele oraz macro takie jak 105 F2,8. Maraton Fotograficzny będzie  doskonałą okazją do praktycznego zweryfikowania naszych obiektywów.

''

Poza obiektywami Sigma, na naszym stoisku będzie można uzyskać informacje na temat filtrów MARUMI i akcesoriów  fotograficznych firmy HAHNEL oraz statywów Cullmann.

Na zwycięzców czekają nagrody w postaci bonu na darmowe wypożyczenie obiektywu marki SIGMA.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Organizatora linkiem

Zapraszamy !