Nowe oprogramowanie do konwerterów Sigma MC-11

2016-06-06

 

 

 

 

 

K-Consult sp. z o.o. wyłączny dystrybutor marki Sigma w Polsce informuje o udostępnieniu aktualizacji oprogramowania konwerterów Sigma MC-11.

''

Przypominamy, że konwerter MC-11 umożliwia współpracę obiektywów Sigma z serii ART, SPORT oraz CONTEMPORARY wyposażonych w mocowanie Canon EF oraz Sigma SA, z aparatami wyposażonymi w mocowanie Sony E. Więcej informacji o konwerterze można znaleźć pod linkiem.

W ostatnich dniach Sigma Corporation udostępniła oprogramowanie oznaczone numerem 1.01. Aktualizacja poprawia współpracę aparatów z obiektywami, które nie są zawarte na liście kompatybilności z konwerterem, ale są używane  przez fotografów niekorzystających z pełnej funkcjonalności.

Najnowsze oprogramowanie poprawia pracę obiektywów spoza listy ART, SPORT oraz CONTEMPORARY w zakresie:

  • - pracy optycznej stabilizacji,
  • - fotografowania w trybie zdjęć seryjnych,
  • - poprawia pracę przysłony w obiektywie.

Oprogramowanie można wgrać przy pomocy Sigma Optimization Pro, do pobrania pod linkiem

''

W niektórych przypadkach aktualizacja oprogramowania może nie powodować widocznych zmian. Pomimo, że aktualizacja dotyczy tylko obiektywów nie w pełni kompatybilnych z konwerterem, producent zaleca wgranie nowego oprogramowania do wszystkich urządzeń.  

Sigma Corporation zapewnia o kontynuacji pracy nad kolejnymi aktualizacjami zwiększającymi kompatybilność jak najszerszej grupy obiektywów, należy jednak pamiętać, że ze względu na właściwości tak szerokiej oferty produktów różnych producentów, mogą pojawić się pewne ograniczenia.

.