Zapraszamy na spotkanie fotograficzne w Białymstoku

2016-08-19

 

 

 

 

 

„Fotospacer” z Fotoformą i Sigmą – Białystok stary i nowy

Fotoforma.pl informuje, że dnia 19 sierpnia między godziną 16:00 a 18:00 w Białymstoku odbędzie się foto-spacer, którego uczestnicy będą mieli okazję przetestować obiektywy marki Sigma. Uczestnicy wyruszą w około 2,5 kilometrową trasę w poszukiwaniu najlepszych ujęć pokazujących kontrast pomiędzy starą a nową architekturą Białegostoku. Przewodnikiem będzie pracownik Fotoformy oraz wieloletni fotograf Pan Jacek Kożańczuk.

''

Uczestników spaceru zapraszamy z własnymi aparatami, do których będzie można wypożyczyć wybrany przez siebie obiektyw Sigma. Do przetestowania będą głównie obiektywy z mocowaniem Canon i Nikon.

Aby zgłosić chęć uczestniczenia w foto-spacerze prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail pod adres: agnieszka.mielnik@fotoforma.pl do dnia 18 sierpnia 2016 roku. W treści należy podać imię i nazwisko, numer telefonu, markę i model aparatu oraz model obiektywu którym jesteście Państwo zainteresowani.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu, pomożemy wyjaśnić i omówić fotograficzne wątpliwości. Postaramy się poszukać na co dzień nie widocznych kadrów, które ukażą nam miasto w niebanalny sposób. 

Ilość miejsc jest ograniczona, więcej informacji o spotkaniu znjduje sie pod linkiem

Przypiminamy, że sklep Fotoforma należy do sieci salonów sigma ProCentrum oferujacych sprzedaż, fachowe doradztwo oraz mozliwość wypożyczania obiektywów Sigma.

''