Zapraszamy na plener fotograficzny w Łagowie Lubuskim.

2016-11-17

 

 

 

 

 

Szkoła fotografii FORMATY oraz SIGMA PRO-CENTRUM zapraszają do udziału w corocznym plenerze fotograficznym w Łagowie Lubuskim, który odbędzie się w terminie 25-27 listopada.

''

Łagów usytuowany jest pomiędzy dwoma jeziorami łagowskim i trześniowskim połączonymi wąskim przesmykiem. Całość otoczona jest blisko 3,5 tys. ha lasów Łagowskiego Parku Krajobrazowego, wraz z wchodzącymi w jego skład rezerwatami przyrody. Ta lokalizacja sprawia ,że ta niewielka miejscowość i otaczające ja tereny to wspaniałe miejsce do szlifowania warsztatu fotograficznego. Program pleneru obejmuje dwa dni, podczas których nie rozstaniesz się ze swoim aparatem. Nad twoimi działaniami stale będzie czuwać instruktor, który chętnie będzie służył pomocą i radą.

''

Jak zwykle będzie to doskonała okazja do wspólnych rozmów o fotografii, podzielenie się swoimi ostatnimi dokonaniami oraz co najważniejsze, uczestnictwem w przygotowanych zajęciach fotograficznych. Gość specjalny, fotograf Rafał Swosiński, pokaże swoje fotografie górskie wykonane na slajdach wyświetlanych na klasycznym rzutniku z dawnych lat, z pewnością stworzy niezwykłą atmosferę w sobotni listopadowy wieczór.

Uczestnikom pleneru, poznański oddział Sigma Procentrum www.lensfoto.pl udostępni wiele obiektywów z różnymi mocowaniami. Nie zabraknie najnowszych modeli takich jak Sigma 12-24 ART, czy doskonała do zastosowań portretowych, długo wyczekiwana 85/1.4. Poza tym zostaną udostępnione obiektywy szerokokątne, wykorzystywane w fotografii krajobrazu i architektury np. Sigma 10-20/3,5, reporterskie np. Sigma 35/1,4 czy 50/1,4 ART, kończąc na dużych przyrodniczych teleobiektywach Sigma 150-600.

 

Więcej informacji i szczegóły dotyczące zapisów znajdują się pod linkiem

 

Zapraszamy !