Zapraszamy na warsztaty fotografii dziecięcej

2016-12-03

 

 

 

 

 

Zapraszamy na warsztaty fotografii dziecięcej.

Poznański oddział Sigma Pro Centrum oraz Szkoła Fotografii FORMATY  zapraszają na warsztaty fotograficzne których tematem przewodnim będzie fotografia dziecięca. Spotkanie odbędzie  się 3 grudnia, w studio fotograficznym FORMATY przy ul. Kościuszki 103 w Poznaniu.

''

Tym razem uczestnicy spotkania będą mieli niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swoich sił i umiejętności podczas fotografowania uroczych, młodych modeli. Zajęcia odbędą się w profesjonalnie przygotowanym studio fotograficznym pod okiem doświadczonych, zawodowych fotografów: Sandry Kusiak oraz Artura Trzebiatowskiego. Podczas zajęć, prowadzący poruszą wiele aspektów związanych z fotografowaniem dzieci. Omówią kwestie związane z bezpieczeństwem podczas sesji, sztuką planowania kadru, czy rodzajach i sposobie doboru odpowiednich akcesoriów uatrakcyjniających zdjęcia. Znaczną część czasu poświecimy na zajęciach praktycznych, sprawdzimy jakie efekty dają różne rodzaje oświetlenia studyjnego.  

''

Wsparcie sprzętowe zapewni poznański oddział Sigma ProCentrum, pracownicy udostępnią uczestnikom szeroką gamę obiektywów Sigma. Będzie to wspaniała okazja do sprawdzenia w praktyce najnowszych obiektywów z prestiżowej linii ART. Nie zabraknie takich modeli jak słynna Sigma 35 czy Sigma 50 mm o  bardzo jasnej przysłonie F1.4. Sprzętowym dopełnieniem, będzie najnowszy model o wybitnych parametrach optycznych Sigma 85mm F1.4.  Pojawią się również obiektywy zmiennoogniskowe, takie jak Sigma 50-100 F1.8 ART, czy reporterski model Sigma 70-200 F2.8.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: poznan@sigma-procentrum.pl , w tytule wpisując: „Warsztaty Fotografii Dziecięcej”  lub zgłosić się do sklepu mieszczącego się przy ul. Katowickiej 53A w Poznaniu. W zgłoszeniu mailowym należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz rodzaj aparatu na jakim Państwo pracują. Spotkanie odbędzie się w godzinach 9:30 - 13:30.

Koszt udziału wynosi 39 zł, ilość miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku www.facebook.com/SigmaProCentrum niebawem pojawią się kolejne zaproszenia na warsztaty m. in. podczas próby teatralnej w profesjonalnym teatrze, oraz praca w studio w wybitnym polskim portrecistą, szczegóły wkrótce.

 

Zapraszamy !