Nowe obiektywy CINE już wkrótce.

2017-01-05

 

''

SIGMA  Corporation wkracza w rynek obiektywów filmowych oferując rewolucyjne modele przeznaczone do współpracy ze współczesnymi kamerami o wysokich rozdzielczościach. Obiektywy CINE są zawarte w trzech liniach produktowych.

''

Są to obiektywy oferujące bardzo niską wartość przysłony T1.5. Modele z tej linii oferują bezkompromisową jakość obrazu, są doskonałym narzędziem pracy dla zawodowych operatorów. W ofercie znajdują się modele o ogniskowej od 20 do 85mm. Są dostosowane do współpracy z wieloma rodzajami kamer, również posiadającymi matrycę 35mm. Seria uzupełniających się ogniskowych pozwala na rejestrowanie zróżnicowanych scen od ujęć panoramicznych na ciasnych kardach portretowych kończąc.

Szczegółowy opis obiektywów z tej linii znjduje się pod linkiem.

''

To linia obiektywów kompatybilnych z rejestratorami pełnoklatkowymi, ich wydajność optyczna jest dostosowana do filmowania w wysokich rozdzielczościach nawet 6-8K. Obiektywy oferują użytkownikom wyjątkowo wysoką elastyczność zastosowań ponieważ pokrywają potrzeby rejestratorów wyposażonych w różne rozmiary matryc . Dodatkowym atutem jest możliwość zamiany kąta widzenia.

Szczegółowy opis obiektywów z tej linii znjduje się pod linkiem.

''

High Speed Zoom Line to seria zmiennoogniskowych obiektywów oferujących stałą wartość przysłony T2. Wydajność optyczna tych obiektywów jest dostosowana do rejestracji obrazu w jakości 6-8K. Obiektywy oferują najwyższą jakość obrazu w swojej klasie, dodatkowym atutem jest kompaktowa i zwarta konstrukcja obiektywów.

Szczegółowy opis obiektywów z tej linii znjduje się pod linkiem.

 

''

Obiektywy SIGMA odegrały znacząca rolę w wyznaczeniu nowej jakości obiektywów dostosowanych do współpracy z aparatami wyposażonymi w 50-cio megapikselowe matryce.  Obecnie SIGMA wykorzystuje zdobytą wiedzę w produkcji obiektywów filmowych. Stosując najwyższej jakości soczewki i komponenty, oferuje profesjonalne obiektywy filmowe.

W obiektywach CINE zachowano znakomity układ optyczny z prestizowej linii ART oraz zastosowano nową obudowę i mechanizmy wewnętrzne. Funkcjonlanośc i cechy zaprojektowano w porozumieniu z wieloma zawodowymi operatorami, specjalnie na potrzeby współczesnej kinematografii.                  

 

''

 

 

''

Przypominamy, że obiektywy będą dostępne w sieci profesjonlanych sklepów fotograficznych


''