Sigma ProCentrum zaprasza na coroczne Targi Press Photo Expo

2017-01-16

 

 

 

 

Sigma ProCentrum zaprasza na coroczne Targi Press Photo Expo.

Tym razem spotykamy się 16 stycznia w Domu Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Organizatorzy targów zadbali o szereg atrakcji i ciekawych spotkań, liczne wykłady i warsztaty poprowadzą czołowi polscy fotograficy, będzie możliwość  zasięgnięcia porad prawnych z zakresu praw autorskich, zapoznania się z ofertą ubezpieczeń sprzętu fotograficznego, rozwiania wątpliwości dotyczących zasad prowadzenia działalności gospodarczej, oraz wiele innych seminariów i wykładów.

''

Na Targach nie zabraknie stoiska sigma-sklep.pl Zaprezentujemy Państwu najnowsze obiektywy SIGMA z prestiżowej linii ART oraz SPORT. Są to doskonałe obiektywy stworzone z myślą o zawodowych fotografach oczekujących niezawodności i nieprzeciętnej jakości obrazu. Przez cały dzień będziemy udostępniali m. in. modele z „Klubu 1.4” czyli stałoogniskowe obiektywy 20mm, 24mm, 35mm, 50mm i najnowszy model 85mm oferujące bardzo jasną przysłonę F1.4. Na potrzeby realizacji fotografii sportowej zaprezentujemy unikalne konstrukcje o zakresie 120-300mm ze stałym światłem 2.8, stabilizacją optyczną oraz szybkim silnikiem ultradźwiękowym HSM.

Nowością w naszej ofercie będą lampy błyskowe legendarnej marki Profoto. Zainteresowani tymi produktami będą mieli możliwość sprawdzenia w praktyce mobilnych lamp B1 oraz B2 z całą gamą akcesoriów modelujących światło.

''


Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Więcej szczegółów znajduje się na stronie organizatora http://www.pressphotoexpo.com/