Nowy sklep Sigma PRO-Centrum w Łodzi

2017-06-08

K-Consult – wyłączny dystrybutor obiektywów SIGMA w Polsce z przyjemnością zawiadamia o otwarciu kolejnego salonu SIGMA PRO-CENTRUM. Jest to już dwunasta placówka  w kraju oferująca nie tylko fachowe doradztwo i możliwość obejrzenia sprzętu, ale także wypożyczenie obiektywów i aparatów marki SIGMA.

''

Sklep mieści się w Łodzi przy ul. Zachodniej 81/83. W związku z rozpoczęciem działalności, w czerwcu br. dla każdego Klienta, który zakupi dowolny obiektyw w salonie, przygotowaliśmy specjalne promocje oraz upominki, zachęcamy do odwiedzenia i kontaktu wszystkich pasjonatów fotografii.

    Sklep Sigma ProCentrum,
    Ul. Zachodnia 81/83, Łódź 90-402
    tel. 42 292 05 24 / 25

Sklepy SIGMA PRO-CENTRUM zajmują się również organizacją seminariów i warsztatów fotograficznych, także łódzki oddział rozpoczyna cykl spotkań warsztatowych w swoim regionie. Pierwsze odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 12 czerwca o godzinie 17. Uczestnikom zostaną udostępnione najnowsze instrumenty optyczne z linii ART (Sigma 135/1.8, Sigma 85/1.4, Sigma 50/1.4, Sigma 35/1.4) ale nie tylko, ponieważ nie zabraknie np. obiektywów typu „rybie oko”, oraz możliwości przetestowania wybitnych optycznie obiektywów Macro takich jak Sigma 105/2.8 czy Sigma 150/2.8.

Spotkanie odbędzie się w klubie Scenografia, gdzie ciekawe wykończone i oświetlone wnętrza doskonale oddają ducha starej Łodzi, a jednocześnie są fantastycznym planem zdjęciowym.

''

Zapraszamy do odwiedzenia strony tego klimatycznego miejsca.

http://www.klubscenografia.pl/  oraz https://www.facebook.com/Scenografia/ 

W klimatycznych wnętrzach Klubu będziemy mieli możliwość sprawdzenia swoich sił i możliwości udostępnionego sprzętu fotografując uroczą modelkę, podejmiemy wyzwanie szerokokątnej fotografii wnętrz a także poszukamy ciekawych motywów w macro fotografii. Krótko mówiąc, przedstawiamy świetny pomysł na ciekawe spędzie wieczoru. Nad merytorycznym przebiegiem warsztatów będzie czuwał zawodowy fotograf Dawid Wróblewski, absolwent PWSTViT w Łodzi, który postara się przybliżyć techniki fotografowania oraz omówi przykładowe sposoby oświetlenia planu.

Spotkanie jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Zgłoszenia należy kierować na adres lodz@sigma-procentrum.pl tel. 42 292 05 25.

 W zgłoszeniu należy podać Imię, Nazwisko, Telefon kontaktowy oraz rodzaj aparatu na jakim Państwo pracują. Potwierdzenie możliwości wzięcia udziału w spotkaniu zostanie przekazane do najbliższego piątku.

Już wkrótce zapraszamy na kolejne spotkania. Będziemy organizowali fotospacery z przewodnikiem po Łodzi, plenerowe warsztaty portretowe z mobilnym oświetleniem Profoto, oraz liczne zdjęcia w studio fotograficznym, wszelkie szczegóły podamy na naszym fanpage’u www.facebook.com/SigmaProCentrum/ zachęcamy do śledzenia nowinek, oraz odwiedzenia naszego sklepu.

Do zobaczenia!

Dawid Wróblewski

Absolwent PWSTViT w Łodzi. Fotograf, kurator. Bloger roku w kategorii: Foto, video, film w 2010 r. W swojej twórczości obrazuje rodzaj napięć miedzy fikcją a dokumentem jako składnikami niezbędnymi do podtrzymywania pytań o sposób budowania obrazu fotograficznego. Prowadzi kursy fotograficzne – „Oświecony”.

www.facebook.com/pg/Oswieconyfotograficznie