Sigma ProCentrum na Polish Match Tour 2009

2009-07-10

W weekend 10-12 lipca br. w Szczecinie odbyły się kolejne regaty Match Race, zaliczane do rankingu Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej ISAF. Była to jednocześnie siódma impreza w ramach Polish Match Tour 2009 - trzeciej edycji pierwszego cyklu regat meczowych Pucharu Świata w Polsce. Do dyspozycji gości udostępnione zostało także stoisko Sigma ProCentrum, które umożliwiło uczestnikom przetestowanie najszerszej na rynku oferty obiektywów w warunkach sportowej rywalizacji.

 

Wyścigi rozegrane zostały na Odrze przy Wałach Chrobrego. Widowisko było doskonale widoczne z brzegu, na którym ustawione zostało między innymi stanowisko Sigma ProCentrum. Można było wypożyczyć na nim i przetestować pełną gamę obiektywów Sigmy z mocowaniami do wszystkich typów lustrzanek na rynku. Pośród tak bogatej oferty „szkieł" każdy zainteresowany znalazł dla siebie obiektyw, który chciałby przetestować. A  doskonałych planów zdjęciowych i wrażeń nie zabrakło!

 

''

fot. Robert Hajduk

''

fot. Robert Hajduk

''

fot. Robert Hajduk

Niezwykle widowiskowa walka na wodzie  dostarczyła wielu emocji i wrażeń nie tylko samym uczestnikom wyścigów, ale również wszystkim obserwatorom. Każde regaty to pokaz sportowych umiejętności, szybkości i profesjonalizmu. A więc była to doskonała sceneria do stworzenia niezwykłych fotografii.