Targi Film Video Foto 2010 zakończone

2010-04-02

W Łodzi, w dniach 25-27 marca 2010 roku już po raz trzynasty odbyły się Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO, jak twierdzi organizator - "...jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branżowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie". Po raz kolejny nie zabrakło także Sigma ProCentrum. Jak co roku zaprezentowaliśmy Państwu nowości z oferty Sigma oraz wiele dodatkowych atrakcji.

W tym roku swoją wyłącznie fotograficzną ofertę przedstawiliśmy Państwu na 108 metrach kwadratowych. Tradycją było już Studio Otwarte Sigma, na którym przez 3 dni targów można było korzystać z najszerszej oferty obiektywów na rynku. Jak zwykle, nie zabrakło też niezwykłych planów fotograficznych. Już od pierwszego dnia wprowadziliśmy naszych gości w filmowy klimat lat 20-tych i 30-tych. Centralne miejsce zajęła wspaniała Alfa Romeo z 1929 roku, a w określonych godzinach pobyt na naszym stoisku umilała Państwu specjalna grupa aktorska.

Podczas targów mogli zapoznać się Państwo także z ciekawą ofertą filtrów naszej najnowszej fotograficznej marki - Marumi Optical. Niezwykle szeroki asortyment akcesoriów tego japońskiego producenta znajduje się w światowej czołówce pod względem jakości i możliwości wyboru. Ponadto zaprezentowaliśmy pozostałe marki fotograficzne z naszej oferty: zasilanie Hähnel, karty pamięci Lexar, statywy Slik oraz torby i plecaki foto Case Logic.

Ważnym akcentem tegorocznego spotkania była akcja charytatywna, prowadzona na rzecz chorego Teo Naturskiego. Teo ma dopiero 2 miesiące, a już przeszedł kilka operacji. Chłopiec urodził się z rzadką do zdiagnozowania chorobą o nazwie fakomatoza pigmentowo-naczyniowa. Leczenie, głównie chirurgiczne, potrwa jeszcze kilka lat. Każdy odwiedzający nasze stoisko mógł wesprzeć leczenie Teo, nabywając symboliczną cegiełkę, która uprawniała do bezpłatnego testu wybranego obiektywu Sigma. A zainteresowanie było naprawdę ogromne.  Gorąco zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej z naszego stoiska.

 


Realizacja filmu www.gfoto.pl
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili  nasze stoisko!