Warsztaty z Sigma ProCentrum i Galerii B&B

2012-10-26

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na wyjątkowe Warsztaty Fotograficzne, które odbędą się 26-27 października b.r. w Bielsku-Białej. Spotkanie poprowadzi znany artysta fotografik - Andrzej Zygmuntowicz.

więcej

Finał konkursu Photo Prestige !

2012-09-18

Mamy przyjemność ogłosić, iż druga edycja konkursu Photo Prestige została rozstrzygnięta! Znamy już trzech Laureatów!

więcej

Zapoznaj się z nową wizją marki SIGMA na www.sigma-global.com

2012-09-17

więcej

Sigma Macro 150mm F2.8 EX DG OS HSM z nagrodą EISA 2012-2013

2012-08-21

Wyróżnienia przyznawane przez EISA (Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych) to jedne z najbardziej prestiżowych nagród, pożądanych przez producentów elektroniki użytkowej. Jak co roku docenione zostały najciekawsze produkty wprowadzone na rynek europejski. W czołówce nagrodzonych znalazł się obiektyw Sigma APO Macro 150 mm f/2.8 EX DG OS HSM zdobywając wyróżnienie w kategorii „Najlepszy Europejski Obiektyw Macro 2012-2013”.

więcej

Sigma 18-250mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM na ePHOTOzine.com

2012-08-07

Redakcja internetowego portalu fotograficznego ePHOTOzine.com jako pierwsza przeprowadziła obszerny test nowego obiektywu Sigma 18-250mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM. Ten nowy obiektyw typu ultra zoom cechuje się bardzo niewielkimi gabarytami i nieduża wagą, dzięki czemu idealnie nadaje się do fotografii podróżniczej.

więcej

Dni Otwarte Sigma ProCentrum we Wrocławiu!!

2012-08-04

Pięć spotkań już za nami! Czas na ostatnie miasto! Tym razem zapraszamy do Wrocławia. Już w najbliższą sobotę 4 sierpnia odbędzie się tam kolejna „sobota fotografii”. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną dwa stanowiska, z modelką oraz macro, które pozwolą zaprezentować możliwości akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Nie zabraknie losowania nagrody rzeczowej oraz dwóch bonów na bezpłatne wypożyczenie obiektywów Sigma. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną atrakcyjne rabaty, nawet do 40% na wybrane produkty. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.00. Wyspecjalizowani pracownicy Sigma ProCentrum podzielą się wiedzą teoretyczną oraz omówią możliwości wykorzystania sprzętu fotograficznego.

więcej

Już w tą sobotę otwarte dni Sigma ProCentrum w Warszawie !!

2012-07-28

Już w tą sobotę bezpłatnie przetestuj obiektywy Sigma na specjalnie przygotowanych stanowiskach! Cztery spotkania już za nami! Czas na kolejne miasto! Tym razem zapraszamy do Warszawy. Już w najbliższą sobotę 28 lipca odbędzie się tam kolejna „sobota fotografii”. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną dwa stanowiska, z modelką oraz macro, które pozwolą zaprezentować możliwości akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Nie zabraknie losowania nagrody rzeczowej oraz dwóch bonów na bezpłatne wypożyczenie obiektywów Sigma. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną atrakcyjne rabaty, nawet do 40% na wybrane produkty. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.00. Wyspecjalizowani pracownicy Sigma ProCentrum podzielą się wiedzą teoretyczną oraz omówią możliwości wykorzystania sprzętu fotograficznego.

więcej

Dni otwarte Sigma Pro Centrum & Warsztacie Kadru w Poznaniu

2012-07-27

Zapraszamy wszystkich fotografujących na bezpłatne warsztaty: dni otwarte Sigma Pro Centrum w Warsztacie Kadru Piątek 27 lipca od godz. 16 do 21 Sobota 28 lipca od godz. 10 do 15 Warsztaty kierujemy do wszystkich osób lubiących fotografować, amatorów i hobbystów. Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie lustrzanki cyfrowej. Firma Sigma Pro Centrum udostępnia na warsztatach pełen wachlarz obiektywów dostępnych w ofercie. Warsztat Kadru przygotuje ...całe zaplecze niezbędne by testować, a przede wszystkim sprawdzić w warunkach strikte fotograficznych wszystkie obiektywy.

więcej

Rozpoczynamy Konkurs Fotograficzny Summer Photo Prestige!

2012-07-03

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym Summer Photo Prestige, organizowanego przez firmę K-Consult, pod patronatem portalu www.optyczne.pl. Konkurs rozpoczyna się 3 lipca i potrwa do 31 sierpnia br. Został on podzielony na trzy kategorie. Wystarczy odpowiedni moment i odrobina szczęścia aby zrobić niepowtarzalne, poruszające zdjęcie. Jesteś miłośnikiem fotografii? A może robisz zdjęcia przy każdej możliwej okazji? Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił. Pokaż nam jak Ty patrzysz na świat. Pozwól nam być Twoimi oczami. Może to właśnie Twoje zdjęcie wytypuje Jury i zdobędziesz główną nagrodę. Walcz! Naprawdę warto. Do wygrania cenne nagrody!

więcej

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne w Warszawie!

2012-07-03

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na Warsztaty Fotograficzne ze Zbigniewem Furmanem, które odbędą się 03 lipca b.r. w Warszawie. Spotkanie będzie miało miejsce w studio Sigma ProCentrum w godzinach 17.00 - 20.00.

więcej

NOWOŚĆ: Sigma18-250mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM

2012-06-15

Z przyjemnością informujemy, że oferta japońskiej marki Sigma zostanie rozszerzona o nowy obiektyw Sigma18-250mm F3.5-6.3 DC MACRO OS HSM. Jest to kompaktowy, wysokiej jakości obiektyw o dużym przybliżeniu, zaprojektowany specjalnie do lustrzanek cyfrowych z niepełną klatką APS-C.

więcej

SPC Szczecin zaprasza na plener fotograficzny w Berlinie!

2012-04-01

Sigma ProCentrum wraz z Szczecińskim Towarzystwem Fotograficznym serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii, na jednodniowy plener fotograficzny, który odbędzie się 1 kwietnia b.r. w Berlinie. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zwiedzić największe miasto Niemiec oraz przetestować obiektywy Sigma.

więcej

Konkurs „PRASOWE ZDJĘCIE ROKU 2011” rozstrzygnięty!

2012-03-09

Laureatem konkursu został Marek Lasyk z agencji Reporter - autor fotografii Kardynała Dziwisza idącego na wybory. Wręczenie Głównej Nagrody oraz wyróżnień odbyło się 7 marca b.r. w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie. Na konkurs nadesłano ok. 2000 prac, spośród których Jury wyróżniło 31 nominacji do nagrody głównej. Laureatem konkursu został Marek Lasyk z agencji Reporter - autor fotografii Kardynała Dziwisza idącego na wybory. Wręczenie Głównej Nagrody oraz wyróżnień odbyło się 7 marca b.r. w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie. Na konkurs nadesłano ok. 2000 prac, spośród których jury wyróżniło 31 nominacji do nagrody głównej.

więcej

Nowy zestaw fotograficzny dostępny już w ofercie Sigma!

2012-02-24

Z przyjemnością informujemy, że oferta japońskiej marki Sigma zostanie rozszerzona o nowy zestaw fotograficzny. W jego skład wchodzi wysokiej jakości aparat Sigma SD1 Merrill, wyposażony w 46-megapikselową matrycę (4800 x 3200 x 3) Feveon X3 oraz obiektyw Sigma 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM.

więcej

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne w Warszawie!

2012-01-26

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na Warsztaty Fotograficzne ze Zbigniewem Furmanem, które odbędą się 26 stycznia b.r. w Warszawie. Spotkanie będzie miało miejsce w studio Sigma ProCentrum w godzinach 17.00 - 20.00.

więcej