K-Consult i Sigma ProCentrum wspiera Solo Amazon Expedition!

2014-03-17

O samotnym przepłynięciu Amazonki, w dodatku o własnych siłach wciąż mówi się – „będzie ciężko”! The New York Times taką wyprawę porównuje do zdobycia bieguna północnego, szczytu Mount Everest czy postawienia stopy na księżycu. Każda ze wskazanych wypraw jest niebezpieczna, ale czy aż tak jak samotne przepłynięcie największej rzeki Amazonki?

więcej

K-Consult i Sigma ProCentrum wspiera Solo Amazon Expedition!

2014-03-17

O samotnym przepłynięciu Amazonki, w dodatku o własnych siłach wciąż mówi się – „będzie ciężko”! The New York Times taką wyprawę porównuje do zdobycia bieguna północnego, szczytu Mount Everest czy postawienia stopy na księżycu. Każda ze wskazanych wypraw jest niebezpieczna, ale czy aż tak jak samotne przepłynięcie największej rzeki Amazonki?

więcej

Zapraszamy na warsztaty filmowania lustrzanką w Warszawie!

2014-02-08

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza na warsztaty filmowania lustrzanką organizowane przez redakcję Digital Foto Video. Spotkanie odbędzie się 8 lutego br. w siedzibie salonu Sigma ProCentrum przy ul Żeromskiego 77 w Warszawie. Całodzienny program obejmuje część teoretyczną oraz zajęcia praktyczne. Pod okiem zawodowego operatora uczestnicy nakręcą krótką etiudę, która pod koniec warsztatów zostanie zmontowana w programie Adobe Premiere Pro. Każdy uczestnik będzie miał okazję osobiście i własnym aparatem zrealizować wybrane sceny. Warsztaty poprowadzi Amadeusz Andrzejewski, a moderowaniem zajmie się Norbert Gajlewicz.

więcej

Sigma ProCentrum zaprasza na plener fotograficzny !

2013-11-29

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza na uznany już za kultowy plener w Łagowie Lubuskim, który rozpocznie się 29 listopada, a zakończy 1 grudnia br. Jak co roku plener organizowany jest przez Klub Fotograficzny FORMATY i salon Sigma ProCentrum z Poznania. Jest to świetna okazja do fotograficznego oddechu świeżym powietrzem. Zachęcamy do wzięcia udziału w plenerze wszystkich pasjonatów fotografii!

więcej

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne w Szczecinie!

2013-11-23

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza początkujących pasjonatów fotografii na warsztaty aktu, które odbędą się 23 listopada br. o godzinie 17:30 w toMash foto studio przy ul. Boh. Getta Warszawskiego 4 w Szczecinie. Spotkanie poprowadzi fotografik Mirosław Mikołajczyk (wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego, tłumacz, fotografik). Zaproszony specjalista postara się wprowadzić wszystkich w sztukę fotografii aktu oraz rozwiać wszelkie wątpliwości jej towarzyszące.

więcej

Fotografia rajdowa – wywiad z Wojtkiem Bulskim z rallyphotos.pl

2013-11-15

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Wojtkiem Bulskim z portalu rallyphotos.pl, który podzielił się z nami swoimi uwagami odnośnie fotografowania podczas rajdów samochodowych . Podczas 70. Rajdu Polski, Wojtek korzystał z naszego obiektywu SIGMA 120-300mm F2.8 DG OS HSM - pierwszego przedstawiciela nowej linii Sports, zaprojektowanej z myślą o szybkiej akcji.

więcej

SIGMA 120-300mm F2.8 DG OS HSM na 70.Rajdzie Polski

2013-11-15

70. Rajd Polski to idealne miejsce, w którym nasz nowy obiektyw SIGMA 120-300mm F2.8 DG OS HSM mógł przejść swój prawdziwy „chrzest bojowy”(dosłownie i w przenośni). Tuż przed rajdem z chęcią wypożyczenia tego obiektywu zgłosił się do nas Wojtek Bulski z rallyphotos.pl – fotograf mający na swoim koncie „zaliczone” już kilkanaście rajdów. Korzystając z okazji poprosiliśmy Wojtka o przetestowanie Sigmy 120-300mm F2.8 „w boju” i podzielenie się swoimi wrażeniami z jego użytkowania (jakość obrazu, celność i szybkość AF, odporność na warunki atmosferyczne itp.), w efekcie czego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z testem praktycznym obiektywu SIGMA 120-300mm F2.8 DG OS HSM.

więcej

Spotkanie w SPC Warszawa z fotografikiem Jarosławem Delugą

2013-11-06

5 XI 2013 w salonie Sigma ProCentrum Warszawa przy ul. Żeromskiego 77 odbyło się spotkanie z fotografikiem Jarosławem Delugą z DG ART Projects.Wzięło w nim udział ok. 20 zaproszonych osób a tematem spotkania były zdjęcia portretowe: ich forma, technika oraz różnice portretów studyjnych i plenerowych.

więcej

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne w Warszawie!

2013-11-05

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza początkujących pasjonatów fotografii na spotkanie z fotografikiem Jarosławem Delugą. Spotkanie odbędzie się 5 listopada br. o godzinie 18.00 w siedzibie salonu Sigma ProCentrum przy ul Żeromskiego 77 w Warszawie. Zaproszony fotograf postara się rozwiać wszelkie wątpliwości towarzyszące sztuce fotografowania ludzi. Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią.

więcej

Zapraszamy na wystawę „5 Days Trip”

2013-10-04

„5 Days Trip” to unikatowy projekt prezentujący nocne fotografie pięciu europejskich stolic: Warszawy, Budapesztu, Pragi, Wiednia oraz Bratysławy.Owoce ich pracy można będzie podziwiać w Galerii Jabłkowskich przy ul. Chmielnej 21 w Warszawie od 4 października do 17 listopada 2013 r. Podczas otwarcia wystawy wyemitowany zostanie kilkuminutowy film dokumentujący działania obu fotografów podczas tego projektu.

więcej

Poznaj Laureatów III edycji Konkursu Photo Prestige!

2013-10-01

Mamy przyjemność ogłosić, iż trzecia edycja Konkursu Photo Prestige „Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj” została rozstrzygnięta! Znamy już trzech Laureatów! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłane zdjęcia. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Konkursu.

więcej

Trzecia edycja koknursu Photo Prestige rozpoczęta !

2013-08-13

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w III edycji konkursu fotograficznego Photo Prestige. Konkurs rozpocznie się 18 sierpnia i potrwa do 14 września br.

więcej

Zapraszamy na otwarcie salonu Sigma ProCentrum w Poznaniu!

2013-07-16

Miło nam poinformować, że salon Sigma ProCentrum Poznań zmienił swoją lokalizację. Mieści się on teraz przy ul. Katowickiej 53A lok. 101. Nowy salon jest znacznie przestronniejszy, dzięki czemu mógł pomieścić większą ilość asortymentu, a dodatkowo pozwoli na bardziej komfortowe testowanie sprzętu na miejscu. Dodatkowo powierzchnia sklepu pozwoliła na poszerzenie oferty o pokrowce, etui, skórki, folie na smartfony i tablety.

więcej

SZAŁ PROMOCJI W SIECI SIGMA PROCENTRUM!

2013-06-12

Miło nam poinformować, że w salonach Sigma ProCentrum rozpoczęły się wakacyjne promocje na wybrane modele obiektywów. Promocja obowiązuje od 10 czerwca br. i dotyczy wszystkich mocowań, z jakimi dane obiektywy występują. Zapraszamy do zapoznania się z cenami przygotowanymi specjalnie z myślą o Was!

więcej

SPC Szczecin zaprasza na plener fotograficzny Photo Night!

2013-05-18

Wybieracie się na tegoroczną edycję Noc Muzeów w Szczecinie? Zapraszamy Was na plener fotograficzny Photo Night, który zorganizowany został z myślą o uczestnikach i pasjonatach fotografii, planujących wziąć udział w corocznym zwiedzaniu Muzeów Szczecina i atrakcjach jemu towarzyszących. Aktywny, pełen fotografii sobotni wieczór? To propozycja salonu Sigma ProCentrum oraz Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego i członków projektu Xpozycja!

więcej