Zapraszamy na diapanoramę "Uratowane z potopu"

2013-02-26

Mamy zaszczyt zaprosić na kolejną diaporamę organizowaną przez Klub Fotografii Prasowej.

więcej

Zapraszamy na otwarcie salonu Sigma ProCentrum w Szczecinie!

2013-02-06

Miło nam poinformować, że salon Sigma ProCentrum Szczecin zmienia swoją lokalizację. Od jutra będzie się on mieścił przy ul. Tkackiej 65A. Nowy salon jest bardziej przestronny, dzięki czemu pomieści większą ilość asortymentu, a dodatkowo pozwoli na bardziej komfortowe testowanie sprzętu na miejscu. Już jutro, 6 lutego zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego salonu. Każdy, kto tego dnia odwiedzi salon w Szczecinie otrzyma kupon na bezpłatne wypożyczenie obiektywu o wartości 3000 zł*.

więcej

Nawet 1000zł taniej! Świąteczne promocje w sieci SPC

2012-12-13

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, sieć profesjonalnych salonów Sigma ProCentrum wprowadza bardzo atrakcyjne promocje na wybrane modele obiektywów i akcesoriów. Specjalnymi cenami objęte zostały zarówno obiektywy szerokokątne, tele, macro, obiektywy uniwersalne, jak i jasne obiektywy stałoogniskowe, tak więc każdy miłośnik fotografii znajdzie coś dla siebie. Wartość obniżek sięga od 100 aż do 1000zł !! Jeśli rozważałeś/aś zakup obiektywu dla siebie lub jako prezent świąteczny – musisz zapoznać się z naszą ofertą.

więcej

Sigma ProCentrum na Festiwalu Wizje Natury

2012-11-24

W dniach 24 - 25 listopada br. w Centrum Edukacji KPN w Izabelinie, odbędzie się VIII Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej organizowany przez Związek Polskich Fotografików Przyrody oraz Kampinoski Park Narodowy. Na takiej uroczystości nie może zabraknąć stoiska Sigma ProCentrum.

więcej

Konferencja prasowa marki SIGMA Corporation w Polsce !

2012-11-14

W dniach 5-7 listopada br. mieliśmy przyjemność gościć w Polsce po raz pierwszy w historii Prezesa firmy Sigma Corporation – Pana Kazuto Yamaki. Z tej okazji zorganizowana została konferencja prasowa, na której Pan Yamaki miał możliwość osobiście przedstawić nową, globalną wizję marki Sigma oraz trzy nowe linie obiektywów przeznaczonych do lustrzanek cyfrowych. Osoby zaproszone jako pierwsze mogły poznać cenę obiektywu Sigma 35 mm F1.4 DG HSM zaliczanego do linii Art (3590 zł) oraz dowiedzieć się o polskiej wersji strony www.sigma-global.com, która w tym dniu wystartowała.

więcej

Warsztaty z Sigma ProCentrum i Galerii B&B

2012-10-26

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na wyjątkowe Warsztaty Fotograficzne, które odbędą się 26-27 października b.r. w Bielsku-Białej. Spotkanie poprowadzi znany artysta fotografik - Andrzej Zygmuntowicz.

więcej

Finał konkursu Photo Prestige !

2012-09-18

Mamy przyjemność ogłosić, iż druga edycja konkursu Photo Prestige została rozstrzygnięta! Znamy już trzech Laureatów!

więcej

Zapoznaj się z nową wizją marki SIGMA na www.sigma-global.com

2012-09-17

więcej

Dni Otwarte Sigma ProCentrum we Wrocławiu!!

2012-08-04

Pięć spotkań już za nami! Czas na ostatnie miasto! Tym razem zapraszamy do Wrocławia. Już w najbliższą sobotę 4 sierpnia odbędzie się tam kolejna „sobota fotografii”. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną dwa stanowiska, z modelką oraz macro, które pozwolą zaprezentować możliwości akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Nie zabraknie losowania nagrody rzeczowej oraz dwóch bonów na bezpłatne wypożyczenie obiektywów Sigma. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną atrakcyjne rabaty, nawet do 40% na wybrane produkty. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.00. Wyspecjalizowani pracownicy Sigma ProCentrum podzielą się wiedzą teoretyczną oraz omówią możliwości wykorzystania sprzętu fotograficznego.

więcej

Już w tą sobotę otwarte dni Sigma ProCentrum w Warszawie !!

2012-07-28

Już w tą sobotę bezpłatnie przetestuj obiektywy Sigma na specjalnie przygotowanych stanowiskach! Cztery spotkania już za nami! Czas na kolejne miasto! Tym razem zapraszamy do Warszawy. Już w najbliższą sobotę 28 lipca odbędzie się tam kolejna „sobota fotografii”. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną dwa stanowiska, z modelką oraz macro, które pozwolą zaprezentować możliwości akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. Nie zabraknie losowania nagrody rzeczowej oraz dwóch bonów na bezpłatne wypożyczenie obiektywów Sigma. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną atrakcyjne rabaty, nawet do 40% na wybrane produkty. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.00. Wyspecjalizowani pracownicy Sigma ProCentrum podzielą się wiedzą teoretyczną oraz omówią możliwości wykorzystania sprzętu fotograficznego.

więcej

Dni otwarte Sigma Pro Centrum & Warsztacie Kadru w Poznaniu

2012-07-27

Zapraszamy wszystkich fotografujących na bezpłatne warsztaty: dni otwarte Sigma Pro Centrum w Warsztacie Kadru Piątek 27 lipca od godz. 16 do 21 Sobota 28 lipca od godz. 10 do 15 Warsztaty kierujemy do wszystkich osób lubiących fotografować, amatorów i hobbystów. Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w warsztatach jest posiadanie lustrzanki cyfrowej. Firma Sigma Pro Centrum udostępnia na warsztatach pełen wachlarz obiektywów dostępnych w ofercie. Warsztat Kadru przygotuje ...całe zaplecze niezbędne by testować, a przede wszystkim sprawdzić w warunkach strikte fotograficznych wszystkie obiektywy.

więcej

Rozpoczynamy Konkurs Fotograficzny Summer Photo Prestige!

2012-07-03

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym Summer Photo Prestige, organizowanego przez firmę K-Consult, pod patronatem portalu www.optyczne.pl. Konkurs rozpoczyna się 3 lipca i potrwa do 31 sierpnia br. Został on podzielony na trzy kategorie. Wystarczy odpowiedni moment i odrobina szczęścia aby zrobić niepowtarzalne, poruszające zdjęcie. Jesteś miłośnikiem fotografii? A może robisz zdjęcia przy każdej możliwej okazji? Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił. Pokaż nam jak Ty patrzysz na świat. Pozwól nam być Twoimi oczami. Może to właśnie Twoje zdjęcie wytypuje Jury i zdobędziesz główną nagrodę. Walcz! Naprawdę warto. Do wygrania cenne nagrody!

więcej

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne w Warszawie!

2012-07-03

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na Warsztaty Fotograficzne ze Zbigniewem Furmanem, które odbędą się 03 lipca b.r. w Warszawie. Spotkanie będzie miało miejsce w studio Sigma ProCentrum w godzinach 17.00 - 20.00.

więcej

SPC Szczecin zaprasza na plener fotograficzny w Berlinie!

2012-04-01

Sigma ProCentrum wraz z Szczecińskim Towarzystwem Fotograficznym serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii, na jednodniowy plener fotograficzny, który odbędzie się 1 kwietnia b.r. w Berlinie. Jest to niepowtarzalna okazja, aby zwiedzić największe miasto Niemiec oraz przetestować obiektywy Sigma.

więcej

Konkurs „PRASOWE ZDJĘCIE ROKU 2011” rozstrzygnięty!

2012-03-09

Laureatem konkursu został Marek Lasyk z agencji Reporter - autor fotografii Kardynała Dziwisza idącego na wybory. Wręczenie Głównej Nagrody oraz wyróżnień odbyło się 7 marca b.r. w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie. Na konkurs nadesłano ok. 2000 prac, spośród których Jury wyróżniło 31 nominacji do nagrody głównej. Laureatem konkursu został Marek Lasyk z agencji Reporter - autor fotografii Kardynała Dziwisza idącego na wybory. Wręczenie Głównej Nagrody oraz wyróżnień odbyło się 7 marca b.r. w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie. Na konkurs nadesłano ok. 2000 prac, spośród których jury wyróżniło 31 nominacji do nagrody głównej.

więcej