Zapraszamy na warsztaty fotograficzne w Warszawie!

2011-03-23

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na Warsztaty Fotograficzne „Zauważone niewidzialne”, które odbędą się 23 marca b.r. w Warszawie. Spotkanie będzie miało miejsce w studio Sigma ProCentrum w godzinach 17.00 - 20.00. Gościem specjalnym, który zaszczyci nas swoją obecnością, będzie artysta fotografik Zbigniew Furman.

więcej

Prasowe Zdjęcie Roku 2011 - nominacje lutowe

2011-03-22

Miło nam ogłosić, iż lutowa edycja konkursu organizowanego przez Klub Fotografii Prasowej przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, została rozstrzygnięta. Poziom tej edycji był bardzo zróżnicowany, a nadesłanych zostało bardzo dużo dobrych zdjęć. Jurorzy po długich, burzliwych dyskusjach doszli do konsensusu i postanowili wyróżnić następujące zdjęcia.

więcej

Prestiżowe wyróżnienie dla założyciela SIGMA Corporation

2011-02-11

9 Lutego 2011r, a więc pierwszego dnia targów CP+ w Japonii, organizator targów Photokina wraz z niemieckim stowarzyszeniem przemysłu przyznali założycielowi korporacji Sigma, Michihiro Yamaki, najbardziej prestiżowe wyróżnienie w postaci „Nagrody Złotej Spinki Photokina”, w uznaniu dla długiej i zasłużonej pracy w przemyśle optyczno-obrazowym.

więcej

Testuj piloty Hähnel Inspire Live View!

2011-02-01

Po raz pierwszy w salonach Sigma ProCentrum! Wykonujesz zdjęcia studyjne, krajobrazowe, portretowe? Lubisz eksperymentować z fotografią? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj najnowszy, bezprzewodowy pilot z podglądem Live View! Już od lutego, wraz z wypożyczeniem każdego, profesjonalnego obiektywu Sigma z serii EX, otrzymasz w Sigma ProCentrum szansę przetestowania innowacyjnego pilota Hähnel Inspire. Za jedyne 10zł! Bez wpłaty kaucji!

więcej

Konkurs na najlepsze zdjęcie reporterskie roku 2011!

2011-01-20

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rocznym konkursie „Prasowe Zdjęcie Roku 2011". Konkurs organizowany jest przez Klub Fotografii Prasowej przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich. Jego głównym celem jest promowanie i rozwijanie fotografii prasowej. Konkurs został podzielony na dwie kategorie: profesjonalną i amatorską. Dzięki temu każdy może spróbować swoich sił i stanąć do rywalizacji o pierwsze miejsce. A z pewnością warto. Do wygrania cenne nagrody z oferty Sigma i Vanguard!!!

więcej

Diaporama KFP z Michałem Mutorem

2011-01-17

Sigma ProCentrum oraz Klub Fotografii Prasowej SDP zapraszają na ekscytujące spotkanie z Michałem Mutorem.

więcej

Warsztaty z Adamem Nurkiewiczem na warszawskim Torwarze.

2010-12-20

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii sportowej na Warsztaty Fotograficzne, które odbędą się 20 grudnia b.r. w Warszawie. Spotkanie będzie miało miejsce na warszawskim Torwarze - lodowisko Torwar II, w godzinach 16.00-19.00. Poprowadzi je Adam Nurkiewicz, założyciel i fotoreporter Agencji Sportowej Mediasport.

więcej

"Portret studyjny" - warsztaty Sigma ProCentrum we Wrocławiu.

2010-12-18

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w najbliższą sobotę (18 grudnia 2010 roku) we Wrocławiu. Spotkanie będzie miało miejsce w Atelier, w siedzibie firmy Foto Master (ul. Odrzańska 24-29/2) w godzinach 11-14. Moderatorem przedsięwzięcia będzie Paweł Syposz, asystować mu będzie natomiast Anna Wajs. Tym razem tematyka zajęć to „Portret Studyjny”, z naciskiem na towarzyszący takiej fotografii proces stylizacji. „Gwiazdą spotkania” będzie nowa Sigma 85mm F1.4 EX DG HSM.

więcej

Sigma ProCentrum na Festiwalu Fotografii „Wizje Natury 2010”

2010-11-27

W dniach 27-28 listopada 2010 w Centrum Edukacji KPN w Izabelinie, odbędzie się impreza organizowana przez Związek Polskich Fotografów Przyrody oraz Kampinoski Park Narodowy, w ramach 15-lecia Związku Polskich Fotografów Przyrody. Na takiej uroczystości nie może zabraknąć oczywiście stoiska, wraz ze specjalistami z Sigma ProCentrum. Sigma jest także jednym ze sponsorów konkursu „Wizje Natury 2010”, który będzie miał swój finał na festiwalu.

więcej

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne we Wrocławiu!

2010-09-18

Sigma ProCentrum oraz firma Foto-Master serdecznie zapraszają wszystkich entuzjastów fotografii na Warsztaty Fotograficzne, które odbędą się 18 września 2010 roku we Wrocławiu.

więcej

Diaporama KFP SDP z agencją NAPO

2010-06-21

Klub Fotografii Prasowej SDP oraz Sigma ProCentrum zapraszają na ostatnią w tym "roku szkolnym" diaporamę w dniu 21 czerwca w siedzibie SDP o godz. 18:00. Tym razem gośćmi spotkania będą fotoreporterzy z agencji NAPO: Piotr Małecki, Filip Ćwik i Maciej Jeziorek. Wstęp wolny.

więcej

Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty fotograficzne w Krakowie!

2010-05-21

7 maja br. ruszyła kolejna edycja festiwalu "Miesiąc Fotografii w Krakowie". Ponad trzydzieści wystaw i blisko sześćdziesiąt wydarzeń towarzyszących: spotkań z artystami, wykładów, projekcji i warsztatów czeka na odwiedzających przez cały najbliższy miesiąc. Z przyjemnością informujemy, że Sigma ProCentrum objęła Mecenat nad tym wydarzeniem.

więcej

Diaporama KFP SDP z Tomaszem Tomaszewskim!

2010-05-17

Sigma ProCentrum oraz Klub Fotografii Prasowej SDP zapraszają na kolejną diaporamę z cyklu "Spotkania ze znanymi fotografami". Tym razem gościem będzie Tomasz Tomaszewski.

więcej

„Prasowe Zdjęcia Roku 2009” na Festiwalu MFK!

2010-05-15

Sigma ProCentrum oraz Klub Fotografii Prasowej serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy pokonkursowej "Prasowe Zdjęcie Roku 2009", który odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 maja br.

więcej

Sigma ProCentrum zaprasza na spotkanie z Jackiem Kudłatym!

2010-05-14

Sigma ProCentrum zaprasza wszystkich miłośników fotografii oraz górskich wypraw na spotkanie autorskie z Jackiem Kudłatym, które odbędzie się w najbliższy piątek, 14 maja br., o godz. 17.00 w Krakowie, w klubie Masada (ul. Skawińska 2). Spotkaniu, w ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie, towarzyszyć będzie autorska wystawa zdjęć Jacka Kudłatego "Wspin Shot".

więcej