Działa już nowy salon Sigma ProCentrum w Poznaniu!

2010-04-23

Z przyjemnością informujemy, że działa już nowe Sigma ProCentrum w Poznaniu. Cała sieć liczy wraz z Krakowem, Wrocławiem, Chorzowem, Szczecinem, Sopotem, Warszawą i Bydgoszczą osiem salonów.

więcej

Targi Film Video Foto 2010 zakończone

2010-04-02

W Łodzi, w dniach 25-27 marca 2010 roku już po raz trzynasty odbyły się Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO, jak twierdzi organizator - "...jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branżowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie". Po raz kolejny nie zabrakło także Sigma ProCentrum. Jak co roku zaprezentowaliśmy Państwu nowości z oferty Sigma oraz wiele dodatkowych atrakcji.

więcej

Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty "Otwartego Studio"

2010-03-11

Sigma ProCentrum serdecznie zaprasza na kolejne, otwarte warsztaty fotograficzne. Tym razem w studio warszawskiego ProCentrum (ul. Żeromskiego 77) odbędzie się cykl spotkań, których gościem specjalnym będzie wieloletni członek Związku Polskich Artystów Fotografików oraz fotograf tygodnika "Polityka" - Tadeusz Późniak.

więcej

Diaporama Klubu Fotografii Prasowej SDP A.D. 2009

2009-12-21

Sigma ProCentrum oraz Klub Fotografii Prasowej SDP zapraszają na kolejną diaporamę z cyklu "Spotkania ze znanymi fotografami". Tym razem zostaną zaprezentowane prace pod wspólnym tytułem "Polska Anno Domini 2009 w obiektywach członków Kluby Fotografii Prasowej SDP".

więcej

Sigma ProCentrum na Polish Match Tour 2009

2009-07-10

W weekend 10-12 lipca br. w Szczecinie odbyły się kolejne regaty Match Race, zaliczane do rankingu Pucharu Świata Międzynarodowej Federacji Żeglarskiej ISAF. Była to jednocześnie siódma impreza w ramach Polish Match Tour 2009 - trzeciej edycji pierwszego cyklu regat meczowych Pucharu Świata w Polsce. Do dyspozycji gości udostępnione zostało także stoisko Sigma ProCentrum, które umożliwiło uczestnikom przetestowanie najszerszej na rynku oferty obiektywów w warunkach sportowej rywalizacji.

więcej