Sigma ProCentrum

Witamy na stronie Sigmy


SIGMA to grecka litera odpowiadająca polskiemu "S". W działaniach matematycznych oznacza sumę całkowitą. Dla fotografów na całym świecie, Sigma stanowi całkowitą sumę badań, rozwoju, tworzenia oraz serwisu lidera w produkcji obiektywów i aparatów. Innymi słowy tego, na co każdy z nas, pracowników Sigmy, ciężko pracuje: Twej satysfakcji jako naszego Klienta.

 

Doskonalenie pracy fotografa… od 1961 roku.


Przez niemal 40 lat Sigma wyznaczała nowe szlaki w tworzeniu nowych i lepszych sposobów, by uchwycić lub sportretować świat zwykły i mniej zwykły. Dziś wciąż tworzymy nowe drogi ekspresji innowacyjnymi projektami, udoskonaleniem obiektywów o zmiennej ogniskowej… oraz lustrzanek.

 

Jako jedni z pierwszych producentów wprowadziliśmy obiektywy wymienne. Nasza zasłużona reputacja lidera w dziedzinie oryginalności i innowacji jest Twoją gwarancją, gdy szukasz najbardziej zaawansowanych produktów fotograficznych na świecie.

 

To nasze produkty wybierają miliony fotografów na całym świecie, gdy jakość, niezawodność i profesjonalne rezultaty liczą się najbardziej.

 

Początek ma miejsce tutaj, w naszej "Inteligentnej Fabryce".


Na każdym etapie prac, czy to podczas projektowania, rozwijania czy testowania naszych aparatów i obiektywów, każdy – od oddziału projektowego w Tokio, poprzez centrum rozwojowe w Aizu, po pracowników sprzedaży, serwisu i dystrybucji na całym świecie – włącza się w proces… oferując pomysły, sugestie i pomoc.

 

To prosty, efektywny system współpracy, nazywany „Inteligentną fabryką”, w pełni zintegrowany program, działający równie dobrze dla Sigmy, jak i naszych Klientów.

 

W fabryce Aizu wprowadziliśmy z powodzeniem system otwartej przestrzeni pracy, by zachęcić do współpracy wszystkich działów. Dzięki temu łatwiej jest zrozumieć wiecznie zmieniająca się technologię.

 

 

Światowy lider w technologii fotograficznej

 

Aby zapewnić stały, wysoki poziom jakości, produkujemy nasze Specjalne Niskodyspersyjne Soczewki (SLD) oraz inne elementy fotograficzne w naszej własnej fabryce.

 

Od projektu, tworzenia i kontroli jakości, Sigma włącza do procesu także personel sprzedający, by dzielił się cennymi uwagami w każdej fazie badań i rozwoju.

 

Dzięki rozległej siatce biur w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Hong Kongu, Singapurze i punktów dystrybucji w wielu innych krajach, Sigma koordynuje rozwój, produkcję i sprzedaż swojej technologii na całym świecie.

               ''                     

 

 

'' '' '' ''
Poznaj zaawansowane,
najnowsze techonologie
opracowane przez Sigmę.
Sprawdź aktualną listę
nagród i wyróżnień jakie
zdobyły produkty Sigma.
Sprawdź korzyści wynikające
z zakupu w oficjalnej sieci
dystrybucji Sigma Corp.
Znajdź najbliższy punkt
sprzedaży z oficjalną
autoryzacją Sigma Corp.